Hovězí maso

hovezi z ekofarmy

Nabízíme vysoce kvalitní bio hovězí maso z ekologicky chovaného skotu vlastní produkce. Jedná se mladé býčky a jalovice masných plemen – charolais, masný simentál a jejich křížence. Dobytek je chován celoročně na pastvě v rychlebských horách, kde je jim umožněn volný pohyb na pastvinách a život bez stresu. V zimním obdobím jsou krmena eko senem či senáží a přirozenými krmivy z vlastní farmy.Ke zířatům se chováme s úctou, jsme s nimi v každodenním kontaktu od jejich narození, přes celý jejich život u nás na farmě až po jejich prodej či porážku na ekologických jatkách, kde zvířata netrpí a nejsou ve stresu.

hovezi_reklama_orez

Hovězí maso od nás je dále rozbouráno a prochází procesem zrání, díky kterému je maso křehké a má plně rozvinutou chuť. Námi dodávané maso je dále vakuově balené, čímž je zvýšena jeho trvanlivost a vy tak do rukou dostanete vyzrálé maso prvotřídní kvality.

12195918_875439035866784_5533851460620474096_n

Prodej vyzrálého bio hovězího masa

Standardně pro Vás nabízíme hovězí bio balíčky – cena 280 Kč / kg s DPH.

Balíčky jsou baleny cca po 10 kg – obsahuje maso přední, zadní a žebra. Maso je vakuově zabaleno. Je vyzrálé – při čemž používáme metodou suchého zrání (cca 3 týdny), aby bylo dosaženo co nejlepší chuti a křehkosti.

K balíčkům Vám také můžeme nabídnout maso na “steaky” a jiné (pravá svíčková, roštěnec, mleté maso např. na hamburgery, flank steak, morkové kosti, kosti na polévku aj.) – kompletní ceník zde CENIK HOVEZI MASO 2023

Maso prosím rezervujte na emailu tereza.natrova@gmail.com

deleni hivezi

Objednávky

Maso bude k odběru cca jednou za měsíc u nás na farmě (Černá Voda 273), vždy po naplnění kapacity objednávek.

Balíčky prodáváme pouze na objednávku – telefonicky či emailem. O termínu odběru masa budeme informovat na FB stránkách Ekofarmy Na3 a zde na www stránkách, stálí zákazníci budou informováni dle zájmu prostřednictvím SMS nebo emailu.

Objednat můžete zde:

Tereza Nátrová, Černá Voda 273, tereza.natrova@gmail.com