UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované chalupě v Černé Vodě, v srdci Rychlebských stezek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro skupinu bikerů. Kapacita chalupy je 9 lůžek + 2 přistýlky, což je maximální obsazenost. Chalupa má dvě patra a soukromou zahradu s grilem, altánkem, ohništěm, zahradou protéká potok… Parkování je možné přímo před objektem.

V přízemí se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Chodba, ze které je možné vyjít ven na zahradu. K dispozici je vybavená kuchyň a obývací pokoj s jídelním stolem, sedací soupravou a krbovými kamny. Součástí přízemí je jednolůžkový pokoj s přistýlkou (dvoumístný gauč). V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje (manželské postele) a 1 pokoj čtyřlůžkový (2x manželská postel) se sedací soupravou a s TV. K dispozici jsou dětská postýlka, dětská židlička a také hračky pro děti. WIFI připojení. Součástí zahrady je také uzamykatelný zahradní domek pro úschovu kol. V chalupě není dovoleno kouřit, ani si s sebou přivézt domácího mazlíčka.

Vzhledem k blízkosti našich koní a dalších zvířat prosíme o bezrachejtlový pobyt, s ohledem na sousedy není ubytování vhodné pro pořádání hlasitých oslav. My – ubytovatelé – bydlíme v rodinném domě vedle chalupy, pokud budete potřebovat poradit, pomoct, jsme k dispozici.

Pokud si chcete zarezervovat pobyt u nás, podívejte se na aktuální kalendář obsazenosti a napište nám 🙂